Sussex Squash Rackets Association
Online League Management System 2011/2012
League Rules

 

Help Support Junior Squash in Sussex
 
Fixtures for All Sections [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Player Analysis] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Saturday 01-Jan-2011 00:00 Racketball West West Worthing Racketball 1 Middleton Racketball 1
Thursday 01-Sep-2011 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Corals II Won
20
3
Friday 02-Sep-2011 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Middleton III Won
20
0
Friday 02-Sep-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Arun L.C. II Won
17
5
Friday 02-Sep-2011 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Burgess Hill I Won
20
3
Friday 02-Sep-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton IV East Grinstead IV Lost
0
0
W*
Friday 02-Sep-2011 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I East Grinstead I Lost
8
16
Friday 02-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Horsham II Lost
7
16
Friday 02-Sep-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Horsham III Lost
6
16
Saturday 03-Sep-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Corals VIII Won
18
7
Sunday 04-Sep-2011 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I Horsham I Won
18
8
Sunday 04-Sep-2011 18:00 DIVISION TWO WEST Corals IV Chichester R and FC I Won
17
8
Monday 05-Sep-2011 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Dunnings S and RC II Won
19
5
Tuesday 06-Sep-2011 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton III Midhurst I Lost
6
19
Tuesday 06-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Cooden II Won
17
5
Wednesday 07-Sep-2011 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Storrington II Lost
5
17
Thursday 08-Sep-2011 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Horsham I Won
18
4
M
Thursday 08-Sep-2011 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Corals VI Lost
8
14
Thursday 08-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Arun L.C. I Lost
6
18
Friday 09-Sep-2011 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Corals I Lost
9
17
Friday 09-Sep-2011 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I West Worthing I Lost
7
14
Friday 09-Sep-2011 19:20 DIVISION ONE Corals III Brighton I Won
16
9
Friday 09-Sep-2011 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III West Worthing IV Won
14
6
Friday 09-Sep-2011 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bognor II Won
16
7
Saturday 10-Sep-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Brighton III Won
18
4
Sunday 11-Sep-2011 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Brighton Rackets I Won
20
3
Tuesday 13-Sep-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Bluecoat Sports Horsham II Won
17
6
Tuesday 13-Sep-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Horsham II Lost
10
14
Wednesday 14-Sep-2011 18:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II East Grinstead III Won
15
8
Wednesday 14-Sep-2011 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Brighton IV Lost
0
0
W*
Thursday 15-Sep-2011 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Arun L.C. I Won
19
6
Thursday 15-Sep-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Dolphin V Won
17
3
Thursday 15-Sep-2011 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Dolphin I Won
20
2
Friday 16-Sep-2011 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II David Lloyd II Lost
8
15
U
Friday 16-Sep-2011 19:30 Ladies East Corals Ladies II Horsham Ladies I Won
16
0
Friday 16-Sep-2011 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Crowborough I Lost
4
20
Friday 16-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Crawley Squash Club II Won
18
6
A*
Friday 16-Sep-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I West Worthing II Won
17
3
A
Friday 16-Sep-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Bluecoat Sports Horsham I Lost
3
20
Saturday 17-Sep-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Bluecoat Sports Horsham III Lost
4
18
Sunday 18-Sep-2011 18:00 DIVISION TWO WEST Corals IV Middleton II Won
16
7
M
Sunday 18-Sep-2011 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Brighton II Lost
7
15
Monday 19-Sep-2011 19:30 DIVISION ONE Dolphin II West Worthing I Lost
8
14
A*
Monday 19-Sep-2011 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Corals VII Won
16
10
Tuesday 20-Sep-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Crawley Squash Club III Won
16
8
U
Tuesday 20-Sep-2011 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I Crowborough III Won
17
5
M
Tuesday 20-Sep-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Corals VIII Lost
7
17
M
Tuesday 20-Sep-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Arun L.C. II Won
20
3
Wednesday 21-Sep-2011 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton III Midhurst II Lost
4
17
Wednesday 21-Sep-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Horsham III Won
16
10
Thursday 22-Sep-2011 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Copthorne Squash Club I Won
17
7
Thursday 22-Sep-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Crawley Squash Club II Lost
8
14
U
Thursday 22-Sep-2011 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III Dunnings S and RC I Lost
5
19
Thursday 22-Sep-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I West Worthing III Won
17
3
Friday 23-Sep-2011 19:30 DIVISION TWO WEST West Worthing II Middleton II Lost
5
19
Friday 23-Sep-2011 19:20 DIVISION ONE Brighton I East Grinstead I Won
17
3
Friday 23-Sep-2011 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Dunnings S and RC II Won
20
1
Friday 23-Sep-2011 19:40 DIVISION ONE Weald I David Lloyd I Won
16
8
Friday 23-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Copthorne Squash Club III Won
17
8
Friday 23-Sep-2011 19:40 PREMIER DIVISION Crowborough I Dolphin I Won
15
9
Friday 23-Sep-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Corals IV Won
18
7
M
Friday 23-Sep-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Littlehampton II Lost
3
19
H*
Saturday 24-Sep-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Bluecoat Sports Horsham III Won
20
3
Sunday 25-Sep-2011 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II Crowborough II Lost
5
19
Sunday 25-Sep-2011 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I Lewes I Lost
5
17
Sunday 25-Sep-2011 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Crawley Squash Club I Won
20
0
M
Sunday 25-Sep-2011 18:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Dolphin IV Won
18
8
Monday 26-Sep-2011 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Corals III Lost
12
17
Tuesday 27-Sep-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Copthorne Squash Club V Won
19
6
Tuesday 27-Sep-2011 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I Corals V Won
20
3
Tuesday 27-Sep-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Weald III Lost
4
20
Tuesday 27-Sep-2011 19:20 Ladies East Horsham Ladies I East Grinstead Ladies I Won
11
6
Wednesday 28-Sep-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Midhurst III Won
20
2
Wednesday 28-Sep-2011 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV East Grinstead IV Won
18
7
Thursday 29-Sep-2011 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Burgess Hill I Won
18
8
Thursday 29-Sep-2011 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Cooden II Won
19
6
Thursday 29-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Bluecoat Sports Horsham I Lost
1
20
Friday 30-Sep-2011 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Crowborough V Won
20
3
Friday 30-Sep-2011 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Corals VII Won
15
9
Friday 30-Sep-2011 19:30 DIVISION ONE West Worthing I Copthorne Squash Club II Won
20
1
Friday 30-Sep-2011 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III David Lloyd II Lost
8
17
Friday 30-Sep-2011 19:20 Ladies East Corals Ladies II Dunnings S and RC Ladies I Lost
9
9
Friday 30-Sep-2011 19:20 DIVISION ONE Corals III Weald I Won
15
10
Friday 30-Sep-2011 19:40 PREMIER DIVISION Crowborough I Middleton I Lost
10
15
Friday 30-Sep-2011 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Bognor I Won
20
4
Friday 30-Sep-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Storrington I Won
15
7
Friday 30-Sep-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Chichester R and FC I Lost
2
20
Friday 30-Sep-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Lancing I Won
18
7
Saturday 01-Oct-2011 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Littlehampton Juniors 1 Won
12
0
Saturday 01-Oct-2011 14:00 Juniors Division 5 West Worthing West Worthing Juniors 4 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
9
3
Saturday 01-Oct-2011 16:30 Juniors Division 4 Weald Juniors 1 Crawley Juniors 2 Lost
3
12
Saturday 01-Oct-2011 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Bluecoat Sports Horsham II Lost
5
20
Saturday 01-Oct-2011 00:00 DIVISION TWO EAST Lewes I East Grinstead III Won
20
-10
T*
Monday 03-Oct-2011 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Corals II Won
17
9
Monday 03-Oct-2011 19:40 DIVISION ONE Crowborough II Brighton I Lost
9
15
Tuesday 04-Oct-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Brighton Rackets II Lost
9
14
Tuesday 04-Oct-2011 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Middleton II Won
15
7
Wednesday 05-Oct-2011 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Dolphin IV Lost
7
18
Wednesday 05-Oct-2011 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I East Grinstead II Won
20
4
Wednesday 05-Oct-2011 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Bluecoat Sports Horsham III Lost
9
14
Thursday 06-Oct-2011 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Corals I Lost
4
20
Thursday 06-Oct-2011 19:30 DIVISION TWO WEST West Worthing II Corals IV Won
18
6
Thursday 06-Oct-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Bognor I Lost
1
20
Thursday 06-Oct-2011 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I University Squash I Won
18
6
Thursday 06-Oct-2011 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Weald II Lost
10
16
Friday 07-Oct-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Dolphin V Lost
0
0
W*
Friday 07-Oct-2011 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Dolphin II Lost
9
15
Friday 07-Oct-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Corals IX Lost
10
17
Friday 07-Oct-2011 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III West Worthing IV Lost
8
15
H
Friday 07-Oct-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Littlehampton I Won
17
5
Saturday 08-Oct-2011 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II Brighton I Lost
2
20
Saturday 08-Oct-2011 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 2 Bluecoat Sports Horsham Juniors 1 Lost
1
12
Saturday 08-Oct-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Copthorne Squash Club IV Won
19
5
A
Saturday 08-Oct-2011 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Lost
1
12
Saturday 08-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 2 Crawley Juniors 4
Saturday 08-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 2 Weald 2
Saturday 08-Oct-2011 00:00 Juniors Division 4 Littlehampton Juniors 2 Weald Juniors 1 Lost
5
11
Saturday 08-Oct-2011 14:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 Corals Juniors 3
Saturday 08-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Lewes Crawley Juniors 4 Weald 2
Sunday 09-Oct-2011 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I Dolphin I Lost
9
16
Sunday 09-Oct-2011 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V East Grinstead II Won
20
2
Sunday 09-Oct-2011 18:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Dunnings S and RC II Won
20
5
Monday 10-Oct-2011 19:40 DIVISION ONE Crowborough II Weald I Lost
9
15
Monday 10-Oct-2011 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Brighton III Won
20
-10
T*
Tuesday 11-Oct-2011 19:30 Ladies West West Worthing Ladies I Corals Ladies 1 Lost
5
15
Wednesday 12-Oct-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bognor II Won
20
1
Thursday 13-Oct-2011 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Crowborough I Won
17
5
Thursday 13-Oct-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Middleton IV Lost
6
19
Thursday 13-Oct-2011 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I Brighton Rackets I Lost
10
15
Thursday 13-Oct-2011 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III Corals V Lost
4
20
Thursday 13-Oct-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Dolphin IV Won
15
10
Friday 14-Oct-2011 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Crawley Squash Club I Lost
7
19
Friday 14-Oct-2011 19:30 Racketball East Dunnings S and RC Racketball I Corals Racketball I Lost
4
13
Friday 14-Oct-2011 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Cooden II Won
20
1
Friday 14-Oct-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Lewes II Lost
0
0
W*
Friday 14-Oct-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Corals VII Lost
7
15
Friday 14-Oct-2011 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Crowborough V Won
20
1
U
Friday 14-Oct-2011 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Midhurst III Lost
5
20
Friday 14-Oct-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Chichester R and FC I Lost
7
14
Friday 14-Oct-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Littlehampton II Won
20
3
Saturday 15-Oct-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Corals IX Won
17
7
Saturday 15-Oct-2011 00:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 2 Littlehampton Juniors 2 Won
12
0
Saturday 15-Oct-2011 14:00 Juniors Division 5 West Worthing West Worthing Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
5
9
Saturday 15-Oct-2011 14:00 Juniors Division 5 West Worthing West Worthing Juniors 4 Lewes Juniors 1 Won
12
0
Saturday 15-Oct-2011 00:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Bognor Juniors 1 Won
10
5
Saturday 15-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Crawley Chichester R and FC Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 3 Won
12
0
Saturday 15-Oct-2011 00:00 Juniors Division 5 West Worthing Lewes Juniors 1 Chichester R and FC Juniors 1
Saturday 15-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 2 Lost
4
9
Saturday 15-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 4 Copthorne Squash Club Juniors 3 Won
12
0
Sunday 16-Oct-2011 17:50 Ladies East University Squash Ladies I Corals Ladies II Lost
3
13
Monday 17-Oct-2011 19:30 DIVISION ONE Dolphin II East Grinstead I Lost
7
15
Tuesday 18-Oct-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Weald IV Lost
11
14
Tuesday 18-Oct-2011 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I Lewes I Lost
5
17
Tuesday 18-Oct-2011 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Middleton III Lost
8
16
Tuesday 18-Oct-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I West Worthing III Won
18
5
Tuesday 18-Oct-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Arun L.C. I Won
20
0
M
Wednesday 19-Oct-2011 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Brighton II Won
15
9
Thursday 20-Oct-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV East Grinstead IV Won
20
1
A*
Thursday 20-Oct-2011 19:20 DIVISION TWO WEST Corals IV Middleton III Won
20
3
Thursday 20-Oct-2011 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I Corals V Won
19
5
U
Thursday 20-Oct-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Brighton IV Lost
0
0
W*
Thursday 20-Oct-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Horsham II Lost
4
20
Friday 21-Oct-2011 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Corals VIII Lost
7
17
Friday 21-Oct-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Storrington II Won
17
6
Friday 21-Oct-2011 19:20 DIVISION ONE Brighton I David Lloyd I Won
16
8
Friday 21-Oct-2011 19:40 DIVISION ONE Weald I West Worthing I Lost
6
17
Friday 21-Oct-2011 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Crowborough II Won
20
4
Friday 21-Oct-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Lancing I Won
14
7
Friday 21-Oct-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Middleton II Lost
4
19
H*
Friday 21-Oct-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bognor II Won
17
8
Saturday 22-Oct-2011 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II Dolphin II Lost
6
19
Saturday 22-Oct-2011 00:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 1 Storrington Juniors I Lost
0
0
*
Saturday 22-Oct-2011 14:00 Juniors Division 6 West Worthing West Worthing Juniors 5 Chichester R and FC Juniors 2 Won
9
3
Saturday 22-Oct-2011 14:00 Juniors Division 6 West Worthing West Worthing Juniors 5 Lewes Juniors 2 Won
12
0
Saturday 22-Oct-2011 00:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 West Worthing Juniors 1 Lost
5
9
Saturday 22-Oct-2011 00:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 West Worthing Juniors 3 Won
12
0
Saturday 22-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 West Worthing Chichester R and FC Juniors 2 Lewes Juniors 2
Saturday 22-Oct-2011 00:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Won
12
3
Sunday 23-Oct-2011 16:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Brighton II Lost
8
19
Monday 24-Oct-2011 19:30 DIVISION ONE West Worthing I East Grinstead I Won
14
7
Monday 24-Oct-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Crawley Squash Club III Won
19
4
Tuesday 25-Oct-2011 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton III West Worthing II Lost
9
15
Tuesday 25-Oct-2011 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I University Squash I Won
16
7
U
Tuesday 25-Oct-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Brighton III Lost
7
16
A*
Wednesday 26-Oct-2011 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Crawley Squash Club II Won
18
6
Wednesday 26-Oct-2011 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Copthorne Squash Club V Lost
8
14
Wednesday 26-Oct-2011 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III East Grinstead III Won
18
5
Wednesday 26-Oct-2011 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Horsham III Lost
7
19
Friday 28-Oct-2011 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Dolphin III Won
20
3
Friday 28-Oct-2011 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Copthorne Squash Club II Won
20
0
Friday 28-Oct-2011 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Corals VI Lost
5
17
Friday 28-Oct-2011 19:40 PREMIER DIVISION Crowborough I Corals II Won
20
4
Friday 28-Oct-2011 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Weald I Won
15
7
Friday 28-Oct-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Storrington I Won
17
6
Saturday 29-Oct-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Crawley Squash Club III Won
20
4
Saturday 29-Oct-2011 14:00 Juniors Division 4 Copthorne Squash Club Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
5
9
Saturday 29-Oct-2011 00:00 Juniors Division 6 Weald Copthorne Squash Club Juniors 3 West Worthing Juniors 5 Lost
3
9
Saturday 29-Oct-2011 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 2 University Squash Juniors 1 Won
12
4
Saturday 29-Oct-2011 14:00 Juniors Division 6 Weald Weald 2 Copthorne Squash Club Juniors 3 Won
11
3
Saturday 29-Oct-2011 14:00 Juniors Division 6 Weald Weald 2 West Worthing Juniors 5 Lost
0
12
Saturday 29-Oct-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Weald III Won
17
10
Saturday 29-Oct-2011 00:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 4 Littlehampton Juniors 2 Won
12
0
Saturday 29-Oct-2011 14:00 Juniors Division 5 Crowborough Crowborough Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 1 Won
9
3
Saturday 29-Oct-2011 00:00 Juniors Division 3 Bognor Juniors 1 Crawley Juniors 1
Sunday 30-Oct-2011 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II Corals III Won
16
10
Monday 31-Oct-2011 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Copthorne Squash Club IV Won
18
5
Tuesday 01-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Bluecoat Sports Horsham III Won
16
10
Tuesday 01-Nov-2011 00:00 Racketball East Corals Racketball I East Grinstead Racketball I Won
13
6
Tuesday 01-Nov-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Dunnings S and RC II Lost
5
19
Tuesday 01-Nov-2011 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I West Worthing II Won
19
4
Tuesday 01-Nov-2011 19:30 Ladies East East Grinstead Ladies I University Squash Ladies I Won
16
1
Wednesday 02-Nov-2011 19:20 Racketball East Crowborough Racketball I Dunnings S and RC Racketball I Won
15
4
Wednesday 02-Nov-2011 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Middleton IV Lost
5
19
Thursday 03-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Bognor I Lost
2
20
Thursday 03-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Weald II Lost
6
18
Thursday 03-Nov-2011 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Middleton I Lost
5
20
Thursday 03-Nov-2011 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I Dunnings S and RC I Won
18
3
Thursday 03-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Bluecoat Sports Horsham I Lost
5
17
Thursday 03-Nov-2011 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III Brighton Rackets I Won
14
6
M
Thursday 03-Nov-2011 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Cooden II Lost
11
16
Thursday 03-Nov-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Copthorne Squash Club V Won
17
7
Thursday 03-Nov-2011 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Brighton II Lost
8
17
Friday 04-Nov-2011 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Corals VI Won
18
7
Friday 04-Nov-2011 19:20 DIVISION FOUR EAST Corals VIII David Lloyd II Won
15
10
Friday 04-Nov-2011 00:00 Racketball West Chichester Racketball 1 West Worthing Racketball 1
Friday 04-Nov-2011 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Corals III Won
16
6
Friday 04-Nov-2011 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Arun L.C. II Won
17
9
Saturday 05-Nov-2011 14:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 2 Corals Juniors 4 Lost
2
12
Sunday 06-Nov-2011 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I East Grinstead II Won
17
7
M
Sunday 06-Nov-2011 15:00 Ladies East University Squash Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Lost
5
15
Sunday 06-Nov-2011 17:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Middleton IV Lost
1
20
Monday 07-Nov-2011 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Brighton I Lost
6
18
Monday 07-Nov-2011 19:40 DIVISION ONE Crowborough II David Lloyd I Lost
4
18
Tuesday 08-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Corals IX Lost
5
20
Tuesday 08-Nov-2011 19:30 Ladies East East Grinstead Ladies I Corals Ladies II Won
13
5
Tuesday 08-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Arun L.C. I Won
20
3
Tuesday 08-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Littlehampton II Won
20
3
Wednesday 09-Nov-2011 00:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Corals Juniors 1
Wednesday 09-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Weald IV Won
19
5
Wednesday 09-Nov-2011 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III East Grinstead IV Won
15
9
Thursday 10-Nov-2011 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Middleton I Won
14
9
Thursday 10-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Cooden II Lost
5
20
Thursday 10-Nov-2011 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Horsham I Won
15
7
Thursday 10-Nov-2011 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Lewes I Lost
7
14
Thursday 10-Nov-2011 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Burgess Hill I Won
19
3
Friday 11-Nov-2011 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Dunnings S and RC II Won
20
0
Friday 11-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Storrington II Won
18
8
Friday 11-Nov-2011 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Corals VII Lost
6
18
Friday 11-Nov-2011 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Copthorne Squash Club II Won
20
2
Friday 11-Nov-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Dolphin IV Lost
2
20
U
Friday 11-Nov-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Littlehampton I Won
20
4
Friday 11-Nov-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Middleton IV Won
16
8
M
Saturday 12-Nov-2011 00:00 Juniors Division 6 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 4 Crawley Juniors 4 Won
12
4
Saturday 12-Nov-2011 00:00 Juniors Division 6 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 4 West Worthing Juniors 5 Lost
3
9
Saturday 12-Nov-2011 14:00 Juniors Division 6 Dunnings West Worthing Juniors 5 Crawley Juniors 4 Won
12
2
Saturday 12-Nov-2011 16:15 Juniors Division 4 Weald Juniors 1 Corals Juniors 4 Lost
3
11
Saturday 12-Nov-2011 00:00 Juniors Division 3 Bognor Juniors 1 Crowborough Juniors 1 Won
12
0
Saturday 12-Nov-2011 00:00 Juniors Division 2 Bluecoat Sports Horsham Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 1 Won
12
0
Saturday 12-Nov-2011 00:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 West Worthing Juniors 3 Lost
0
12
Sunday 13-Nov-2011 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Dunnings S and RC I Won
18
5
Monday 14-Nov-2011 19:40 DIVISION ONE Crowborough II West Worthing I Lost
9
16
M
Monday 14-Nov-2011 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Corals VIII Won
16
6
Tuesday 15-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Littlehampton I Won
20
4
Wednesday 16-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Midhurst III Lost
5
19
Wednesday 16-Nov-2011 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Lewes II Lost
6
18
Thursday 17-Nov-2011 19:00 Racketball West Middleton Racketball 1 Chichester Racketball 1
Thursday 17-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Brighton IV Lost
0
0
W*
Thursday 17-Nov-2011 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III Cooden I Lost
7
19
Friday 18-Nov-2011 19:20 Ladies East Dunnings S and RC Ladies I Horsham Ladies I Won
16
0
Friday 18-Nov-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Middleton II Midhurst I Won
17
5
Friday 18-Nov-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Brighton III Lost
9
15
Friday 18-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Copthorne Squash Club IV Won
17
7
Friday 18-Nov-2011 19:40 PREMIER DIVISION Crowborough I Corals I Lost
10
14
Friday 18-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Dolphin V Lost
5
17
Friday 18-Nov-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Bluecoat Sports Horsham II Lost
8
18
Saturday 19-Nov-2011 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II Weald I Lost
2
20
Saturday 19-Nov-2011 14:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 2 Weald Juniors 1 Won
12
0
Saturday 19-Nov-2011 00:00 Juniors Division 5 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 19-Nov-2011 00:00 Juniors Division 5 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 3 Crawley Juniors 3 Won
12
0
Saturday 19-Nov-2011 00:00 Juniors Division 6 Weald Dunnings S And RC Juniors 4 Chichester R and FC Juniors 2 Won
12
0
Saturday 19-Nov-2011 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 3 Corals Juniors 3 Lost
0
12
Saturday 19-Nov-2011 14:00 Juniors Division 6 Weald Weald 2 Chichester R and FC Juniors 2 Lost
7
10
Saturday 19-Nov-2011 14:00 Juniors Division 6 Weald Weald 2 Dunnings S And RC Juniors 4 Won
11
3
Saturday 19-Nov-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Weald IV Won
17
3
Saturday 19-Nov-2011 00:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 Crawley Juniors 1 Won
12
0
Saturday 19-Nov-2011 00:00 DIVISION TWO EAST Lewes I Crowborough III Won
19
4
M
Saturday 19-Nov-2011 00:00 Juniors Division 4 Littlehampton Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 19-Nov-2011 00:00 Juniors Division 5 Dunnings Crawley Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 1
Sunday 20-Nov-2011 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Dolphin III Won
19
7
Monday 21-Nov-2011 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Horsham I Lost
6
15
Monday 21-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Lewes II Won
14
8
U
Tuesday 22-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Lancing I Won
17
7
Tuesday 22-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II West Worthing IV Won
19
7
Wednesday 23-Nov-2011 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III Dunnings S and RC I Won
17
6
Wednesday 23-Nov-2011 19:30 Ladies West Chichester R and FC Ladies I West Worthing Ladies I Lost
6
11
Thursday 24-Nov-2011 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Littlehampton I Won
16
10
Thursday 24-Nov-2011 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Brighton IV Lost
0
0
W*
Thursday 24-Nov-2011 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I East Grinstead III Won
17
6
Thursday 24-Nov-2011 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Copthorne Squash Club III Won
15
8
Thursday 24-Nov-2011 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I Corals V Lost
11
16
Friday 25-Nov-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Bognor II Won
18
5
Friday 25-Nov-2011 19:40 DIVISION ONE Weald I Dolphin II Lost
9
16
Friday 25-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Brighton Rackets II Won
18
9
Friday 25-Nov-2011 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Bluecoat Sports Horsham I Won
18
6
Friday 25-Nov-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Lewes II Won
16
11
U
Friday 25-Nov-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Corals IV Lost
5
17
M
Friday 25-Nov-2011 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Storrington II Won
18
4
Saturday 26-Nov-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Dolphin IV Lost
3
18
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 4 Lost
4
11
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 3 Lewes Juniors 2 Won
12
0
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Won
12
0
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 5 Lewes Dunnings S And RC Juniors 3 Crowborough Juniors 2 Lost
2
12
Saturday 26-Nov-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Crowborough V Won
20
3
M
Saturday 26-Nov-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Crawley Squash Club III Won
20
-10
T*
Saturday 26-Nov-2011 14:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 4 Copthorne Squash Club Juniors 2 Won
11
6
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 5 Lewes Lewes Juniors 1 Crowborough Juniors 2 Lost
3
9
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 5 Lewes Lewes Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 3
Saturday 26-Nov-2011 00:00 Juniors Division 6 Copthorne Lewes Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 4
Monday 28-Nov-2011 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Copthorne Squash Club I Lost
2
20
Tuesday 29-Nov-2011 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I Dunnings S and RC I Won
20
4
Tuesday 29-Nov-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Midhurst III Won
19
9
Wednesday 30-Nov-2011 00:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 West Worthing Juniors 1
Wednesday 30-Nov-2011 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III East Grinstead II Won
18
6
Thursday 01-Dec-2011 00:00 Racketball West Middleton Racketball 1 West Worthing Racketball 1 Lost
7
14
Thursday 01-Dec-2011 19:30 DIVISION TWO WEST West Worthing II Midhurst II Won
17
5
Thursday 01-Dec-2011 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Crawley Squash Club I Lost
8
16
Thursday 01-Dec-2011 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Burgess Hill I Won
14
6
Thursday 01-Dec-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Dolphin V Won
16
7
Friday 02-Dec-2011 19:30 Ladies East Dunnings S and RC Ladies I East Grinstead Ladies I Won
16
6
Friday 02-Dec-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Bognor II Won
20
2
Friday 02-Dec-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Corals IX Lost
0
0
W*
Friday 02-Dec-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Dunnings S and RC II Won
18
9
Friday 02-Dec-2011 19:30 Ladies West Corals Ladies 1 Chichester R and FC Ladies I Lost
4
13
Friday 02-Dec-2011 19:20 DIVISION ONE Corals III Crowborough II Won
19
6
Friday 02-Dec-2011 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Arun L.C. II Lost
9
14
Friday 02-Dec-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Copthorne Squash Club V Won
15
11
Friday 02-Dec-2011 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Littlehampton II Won
16
6
Saturday 03-Dec-2011 00:00 Juniors Division 4 Copthorne Squash Club Juniors 2 Weald Juniors 1 Won
10
4
Saturday 03-Dec-2011 14:00 Juniors Division 5 Crawley West Worthing Juniors 4 Crowborough Juniors 2 Lost
4
10
Saturday 03-Dec-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII David Lloyd II Won
20
6
Saturday 03-Dec-2011 00:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 Corals Juniors 3 Lost
5
9
Saturday 03-Dec-2011 14:00 Juniors Division 1 Littlehampton Juniors 1 Corals Juniors 1
Saturday 03-Dec-2011 00:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 03-Dec-2011 00:00 Juniors Division 5 Crawley Crawley Juniors 3 Crowborough Juniors 2 Won
10
3
Saturday 03-Dec-2011 00:00 Juniors Division 5 Crawley Crawley Juniors 3 West Worthing Juniors 4 Won
9
4
Sunday 04-Dec-2011 16:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Brighton III Won
14
11
Sunday 04-Dec-2011 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I Brighton Rackets I Lost
8
14
Sunday 04-Dec-2011 00:00 Racketball East East Grinstead Racketball I Dunnings S and RC Racketball I Won
11
10
Monday 05-Dec-2011 19:40 DIVISION ONE Crowborough II Dolphin II Lost
6
19
Monday 05-Dec-2011 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Weald IV Won
15
8
A*
Tuesday 06-Dec-2011 00:00 Racketball East Corals Racketball I Crowborough Racketball I Won
16
0
Tuesday 06-Dec-2011 19:20 Ladies East Horsham Ladies I University Squash Ladies I Won
13
3
Tuesday 06-Dec-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Storrington I Lost
10
16
M
Wednesday 07-Dec-2011 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Corals VI Won
20
4
Wednesday 07-Dec-2011 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III University Squash I Lost
4
18
Wednesday 07-Dec-2011 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II Lewes I Lost
8
15
Thursday 08-Dec-2011 00:00 Racketball West West Worthing Racketball 1 Chichester Racketball 1 Won
12
11
Thursday 08-Dec-2011 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I West Worthing III Lost
7
14
Thursday 08-Dec-2011 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Cooden I Lost
1
20
Thursday 08-Dec-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III East Grinstead IV Lost
8
16
Friday 09-Dec-2011 19:30 DIVISION ONE West Worthing I Corals III Won
16
8
Friday 09-Dec-2011 19:40 DIVISION ONE Weald I Brighton I Won
15
10
Friday 09-Dec-2011 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Weald III Won
20
3
Friday 09-Dec-2011 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Arun L.C. I Won
17
4
Friday 09-Dec-2011 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Midhurst II Won
20
2
Friday 09-Dec-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Crawley Squash Club II Won
20
3
Saturday 10-Dec-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Brighton IV Lost
0
0
W*
Saturday 10-Dec-2011 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Lewes II Won
15
8
Saturday 10-Dec-2011 00:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 4 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
5
9
Saturday 10-Dec-2011 14:00 Juniors Division 4 Littlehampton Juniors 2 Crawley Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 10-Dec-2011 00:00 Juniors Division 3 Bognor Juniors 1 West Worthing Juniors 3 Won
12
1
Sunday 11-Dec-2011 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Crowborough III Won
20
-10
T*
Tuesday 13-Dec-2011 00:00 Racketball East East Grinstead Racketball I Crowborough Racketball I Won
14
6
*
Tuesday 13-Dec-2011 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Storrington II Won
20
4
Wednesday 14-Dec-2011 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Crawley Squash Club III Won
15
7
U
Wednesday 14-Dec-2011 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II West Worthing IV Lost
7
14
Thursday 15-Dec-2011 00:00 Racketball West West Worthing Racketball 1 Middleton Racketball 1 Won
10
9
Thursday 15-Dec-2011 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Brighton Rackets II Lost
6
18
Thursday 15-Dec-2011 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I East Grinstead II Lost
8
14
M
Thursday 15-Dec-2011 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Storrington I Lost
1
20
Friday 16-Dec-2011 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Weald II Lost
5
20
Friday 16-Dec-2011 19:30 DIVISION ONE West Worthing I Brighton I Won
17
7
Friday 16-Dec-2011 19:20 DIVISION ONE Corals III David Lloyd I Lost
8
15
Friday 16-Dec-2011 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Lancing I Won
18
8
Friday 16-Dec-2011 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Brighton IV Lost
0
0
W*
Friday 16-Dec-2011 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bognor I Won
16
11
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Bluecoat Sports Horsham III Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Copthorne Squash Club V Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Crawley Squash Club III Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Dolphin IV Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Brighton IV Weald IV Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Brighton IV Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Brighton IV Lost
0
0
W*
Monday 02-Jan-2012 19:00 DIVISION FIVE EAST Lewes II Brighton IV Lost
0
0
W*
Thursday 05-Jan-2012 00:00 Racketball West West Worthing Racketball 1 Chichester Racketball 1 Lost
5
14
Thursday 05-Jan-2012 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Corals I Lost
4
20
Thursday 05-Jan-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III East Grinstead II Lost
3
18
Thursday 05-Jan-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Crawley Squash Club II Won
17
7
Friday 06-Jan-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Crowborough V Lost
8
15
U
Friday 06-Jan-2012 19:30 Racketball East Dunnings S and RC Racketball I East Grinstead Racketball I
Friday 06-Jan-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Bluecoat Sports Horsham II Lost
8
16
Friday 06-Jan-2012 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Crawley Squash Club I Won
18
4
Friday 06-Jan-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Copthorne Squash Club IV Won
15
9
Friday 06-Jan-2012 19:30 Ladies West Corals Ladies 1 West Worthing Ladies I Lost
2
16
Friday 06-Jan-2012 19:40 PREMIER DIVISION Crowborough I Horsham I Lost
4
17
M
Friday 06-Jan-2012 00:00 Racketball West Chichester Racketball 1 Middleton Racketball 1 Won
16
5
Friday 06-Jan-2012 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Midhurst I Lost
1
20
Friday 06-Jan-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Arun L.C. I Won
15
8
Saturday 07-Jan-2012 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II David Lloyd I Lost
6
17
Saturday 07-Jan-2012 14:00 Juniors Division 4 Copthorne Squash Club Juniors 2 Littlehampton Juniors 2 Won
11
4
Saturday 07-Jan-2012 14:00 Juniors Division 2 West Worthing Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 1 Lost
5
9
Saturday 07-Jan-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Corals VII Lost
11
16
Saturday 07-Jan-2012 00:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 4 Crawley Juniors 2 Lost
1
12
Saturday 07-Jan-2012 00:00 Juniors Division 1 Littlehampton Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1
Sunday 08-Jan-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Lewes II Won
15
9
U
Sunday 08-Jan-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton III Middleton II Lost
0
20
Sunday 08-Jan-2012 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Cooden I Lost
8
15
Monday 09-Jan-2012 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Crowborough II Lost
7
19
Tuesday 10-Jan-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Dolphin IV Lost
1
20
M
Tuesday 10-Jan-2012 00:00 Racketball East Corals Racketball I Dunnings S and RC Racketball I Won
16
1
Tuesday 10-Jan-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II West Worthing III Won
19
6
Wednesday 11-Jan-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Arun L.C. II Won
19
5
Wednesday 11-Jan-2012 19:40 DIVISION ONE Weald I Copthorne Squash Club II Won
20
1
Wednesday 11-Jan-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II Brighton Rackets I Lost
7
14
Thursday 12-Jan-2012 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Copthorne Squash Club III Won
18
6
Thursday 12-Jan-2012 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Copthorne Squash Club I Won
20
3
Thursday 12-Jan-2012 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I Crowborough III Won
20
1
Thursday 12-Jan-2012 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I Dunnings S and RC I Won
17
4
Friday 13-Jan-2012 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Brighton Rackets II Won
19
9
Friday 13-Jan-2012 19:20 Ladies East Dunnings S and RC Ladies I Corals Ladies II Won
13
3
Friday 13-Jan-2012 19:20 DIVISION ONE Brighton I West Worthing I Won
18
8
Friday 13-Jan-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Weald III Won
15
10
Friday 13-Jan-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Crawley Squash Club I Lost
8
17
Friday 13-Jan-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Crawley Squash Club III Won
16
8
Friday 13-Jan-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Bognor I Lost
1
20
Friday 13-Jan-2012 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Horsham III Won
19
5
Saturday 14-Jan-2012 00:00 Juniors Division 5 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 3 West Worthing Juniors 4 Lost
0
12
Saturday 14-Jan-2012 00:00 Juniors Division 6 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 4 Copthorne Squash Club Juniors 3 Won
11
5
Saturday 14-Jan-2012 00:00 Juniors Division 6 Dunnings Dunnings S And RC Juniors 4 Lewes Juniors 2 Won
9
6
Saturday 14-Jan-2012 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 3 Bognor Juniors 1 Lost
2
12
Saturday 14-Jan-2012 00:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Crawley Juniors 1
Saturday 14-Jan-2012 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 Bluecoat Sports Horsham Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 14-Jan-2012 00:00 Juniors Division 5 Lewes Lewes Juniors 1 Crawley Juniors 3 Lost
6
9
Saturday 14-Jan-2012 00:00 Juniors Division 6 Dunnings Lewes Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 3
Sunday 15-Jan-2012 17:00 PREMIER DIVISION Middleton I Corals II Won
14
7
Sunday 15-Jan-2012 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Burgess Hill I Won
19
6
Sunday 15-Jan-2012 17:20 DIVISION THREE WEST Horsham II West Worthing III Won
17
5
Wednesday 18-Jan-2012 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Dolphin III Won
18
9
Wednesday 18-Jan-2012 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III Cooden I Lost
4
20
Wednesday 18-Jan-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II Corals V Won
19
6
Wednesday 18-Jan-2012 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Copthorne Squash Club V Won
17
9
U
Thursday 19-Jan-2012 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Bluecoat Sports Horsham I Lost
7
17
Thursday 19-Jan-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Bluecoat Sports Horsham III Won
20
2
Thursday 19-Jan-2012 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Crowborough I Won
20
3
A*
Thursday 19-Jan-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Littlehampton I Lost
8
18
Friday 20-Jan-2012 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV David Lloyd II Lost
6
19
Friday 20-Jan-2012 19:20 Ladies East Dunnings S and RC Ladies I University Squash Ladies I Won
13
3
Friday 20-Jan-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Midhurst II Won
20
4
Friday 20-Jan-2012 19:20 DIVISION ONE Brighton I Dolphin II Lost
11
16
Friday 20-Jan-2012 19:20 DIVISION ONE Corals III Copthorne Squash Club II Won
20
1
Friday 20-Jan-2012 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Crawley Squash Club II Won
16
6
Friday 20-Jan-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Weald IV Lost
9
17
Friday 20-Jan-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Middleton IV Lost
1
20
Saturday 21-Jan-2012 00:00 Juniors Division 4 Copthorne Squash Club Juniors 2 Crawley Juniors 2 Lost
6
11
Saturday 21-Jan-2012 00:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 2 Corals Juniors 4 Won
9
5
Saturday 21-Jan-2012 14:00 Juniors Division 6 Crawley West Worthing Juniors 5 Dunnings S And RC Juniors 4 Won
12
0
Saturday 21-Jan-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Brighton III Won
18
4
Saturday 21-Jan-2012 00:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1
Saturday 21-Jan-2012 00:00 Juniors Division 1 Littlehampton Juniors 1 West Worthing Juniors 1
Saturday 21-Jan-2012 14:00 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 4 Dunnings S And RC Juniors 4 Won
12
2
Saturday 21-Jan-2012 14:00 Juniors Division 6 Crawley Crawley Juniors 4 West Worthing Juniors 5 Won
12
2
Sunday 22-Jan-2012 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I University Squash I Lost
5
19
Sunday 22-Jan-2012 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Copthorne Squash Club III Won
20
2
Monday 23-Jan-2012 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Brighton II Lost
7
16
M
Monday 23-Jan-2012 19:40 DIVISION ONE Crowborough II East Grinstead I Lost
4
19
Monday 23-Jan-2012 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Weald III Won
18
8
Tuesday 24-Jan-2012 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I East Grinstead III Won
20
2
Tuesday 24-Jan-2012 19:20 Ladies East Horsham Ladies I Corals Ladies II Won
16
-8
T*
Tuesday 24-Jan-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Bognor I Lost
5
18
Wednesday 25-Jan-2012 19:30 DIVISION ONE West Worthing I Dolphin II Lost
10
14
M
Wednesday 25-Jan-2012 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III Lewes I Lost
6
17
Wednesday 25-Jan-2012 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Bluecoat Sports Horsham II Lost
1
20
Thursday 26-Jan-2012 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Corals II Won
16
9
Thursday 26-Jan-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Copthorne Squash Club V Won
20
4
U
Thursday 26-Jan-2012 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Corals IX Won
15
8
U
Friday 27-Jan-2012 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Cooden II Won
17
7
Friday 27-Jan-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Brighton III Lost
3
20
M
Friday 27-Jan-2012 19:30 PREMIER DIVISION Middleton I Crowborough I Won
17
9
Friday 27-Jan-2012 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Dolphin V Won
17
8
Friday 27-Jan-2012 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Weald I Won
18
4
Friday 27-Jan-2012 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Dolphin I Lost
9
16
Friday 27-Jan-2012 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Middleton III Won
19
3
Friday 27-Jan-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II West Worthing IV Lost
5
17
Friday 27-Jan-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Midhurst III Won
17
5
Saturday 28-Jan-2012 14:00 Juniors Division 4 Weald Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
1
12
Saturday 28-Jan-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Brighton Rackets II Lost
5
18
H*
Saturday 28-Jan-2012 00:00 Juniors Division 3 Bognor Juniors 1 Corals Juniors 3 Won
12
1
Saturday 28-Jan-2012 00:00 Juniors Division 2 Bluecoat Sports Horsham Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Won
9
4
Saturday 28-Jan-2012 00:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 Crowborough Juniors 1
Sunday 29-Jan-2012 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I Crowborough III Won
15
6
M
Tuesday 31-Jan-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II West Worthing II Won
19
3
Tuesday 31-Jan-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Copthorne Squash Club IV Lost
8
14
Tuesday 31-Jan-2012 19:30 Ladies East East Grinstead Ladies I Horsham Ladies I Won
16
3
Tuesday 31-Jan-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Lancing I Won
19
6
Wednesday 01-Feb-2012 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Lewes II Lost
7
14
U
Wednesday 01-Feb-2012 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III Corals V Lost
11
15
Wednesday 01-Feb-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Arun L.C. II Won
20
-10
T*
Thursday 02-Feb-2012 19:40 DIVISION ONE Weald I Corals III Won
14
7
Thursday 02-Feb-2012 00:00 Racketball East Crowborough Racketball I East Grinstead Racketball I Lost
7
15
Thursday 02-Feb-2012 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I Lewes I Won
15
8
Thursday 02-Feb-2012 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I East Grinstead III Won
20
2
Thursday 02-Feb-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Littlehampton I Won
16
6
Friday 03-Feb-2012 19:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II West Worthing I Lost
0
20
Friday 03-Feb-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Corals VIII Lost
9
15
Friday 03-Feb-2012 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Weald II Won
17
5
Friday 03-Feb-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Crowborough V Won
19
6
Friday 03-Feb-2012 19:30 Ladies East Corals Ladies II East Grinstead Ladies I Won
16
1
Friday 03-Feb-2012 00:00 Racketball West Chichester Racketball 1 West Worthing Racketball 1
Friday 03-Feb-2012 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Bognor II Lost
11
16
Friday 03-Feb-2012 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II Middleton III Lost
8
16
Friday 03-Feb-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Horsham II Won
16
8
Saturday 04-Feb-2012 16:00 DIVISION ONE Copthorne Squash Club II East Grinstead I Lost
4
18
Saturday 04-Feb-2012 00:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 1 University Squash Juniors 1 Won
12
0
Saturday 04-Feb-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Copthorne Squash Club V Won
16
11
Saturday 04-Feb-2012 00:00 Juniors Division 1 Corals Juniors 1 Littlehampton Juniors 1
Saturday 04-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Chichester Chichester R and FC Juniors 1 Crawley Juniors 3 Won
10
5
Saturday 04-Feb-2012 14:00 Juniors Division 5 Chichester Chichester R and FC Juniors 1 Crowborough Juniors 2 Won
11
4
Saturday 04-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Chichester Chichester R and FC Juniors 1 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
1
12
Saturday 04-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Chichester Crawley Juniors 3 Dunnings S And RC Juniors 3 Lost
5
12
Monday 06-Feb-2012 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Corals I Lost
8
15
Tuesday 07-Feb-2012 19:30 Ladies West West Worthing Ladies I Chichester R and FC Ladies I Lost
3
13
Tuesday 07-Feb-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V David Lloyd II Lost
2
20
Tuesday 07-Feb-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Middleton IV Lost
6
18
Wednesday 08-Feb-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II Cooden I Lost
6
17
Thursday 09-Feb-2012 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Bluecoat Sports Horsham III Won
17
6
Thursday 09-Feb-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III University Squash I Lost
3
19
Thursday 09-Feb-2012 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Dolphin III Won
16
10
Thursday 09-Feb-2012 19:20 DIVISION TWO EAST Lewes I Brighton Rackets I Lost
0
20
A
Thursday 09-Feb-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Lancing I Won
16
8
U
Friday 10-Feb-2012 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Corals VII Lost
8
19
Friday 10-Feb-2012 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Corals III Lost
7
16
Friday 10-Feb-2012 19:30 Ladies East Corals Ladies II University Squash Ladies I Won
16
0
Friday 10-Feb-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Weald II Lost
7
18
U
Friday 10-Feb-2012 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Copthorne Squash Club I Won
17
7
Friday 10-Feb-2012 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Brighton I Lost
5
17
Friday 10-Feb-2012 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst I Middleton II Lost
9
18
Friday 10-Feb-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Horsham II Won
15
9
Friday 10-Feb-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Storrington I Won
15
8
Saturday 11-Feb-2012 00:00 Juniors Division 4 Copthorne Squash Club Juniors 2 Corals Juniors 4 Lost
2
12
Saturday 11-Feb-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX East Grinstead IV Won
20
1
Saturday 11-Feb-2012 14:00 Juniors Division 2 Bluecoat Sports Horsham Juniors 1 University Squash Juniors 1
Sunday 12-Feb-2012 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V University Squash I Lost
3
20
Monday 13-Feb-2012 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Weald I Won
17
8
Wednesday 15-Feb-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton III Chichester R and FC I Lost
5
17
Wednesday 15-Feb-2012 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Dolphin IV Lost
6
18
Thursday 16-Feb-2012 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Dolphin I Won
15
9
M
Thursday 16-Feb-2012 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I Cooden I Won
18
7
Thursday 16-Feb-2012 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Weald II Lost
3
18
U
Friday 17-Feb-2012 19:20 DIVISION ONE Brighton I Crowborough II Won
18
5
Friday 17-Feb-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Brighton Rackets II Won
16
9
U
Friday 17-Feb-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Corals VIII Won
17
8
Friday 17-Feb-2012 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Corals VII Lost
7
17
Friday 17-Feb-2012 19:20 DIVISION ONE Corals III West Worthing I Won
16
9
Friday 17-Feb-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Dolphin III Lost
11
16
Friday 17-Feb-2012 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals I Lost
5
18
Friday 17-Feb-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Arun L.C. I Lost
9
19
Saturday 18-Feb-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Dolphin V Won
20
1
Saturday 18-Feb-2012 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Corals Juniors 1 Won
12
0
Saturday 18-Feb-2012 14:00 Juniors Division 5 Crowborough West Worthing Juniors 4 Crawley Juniors 3 Won
9
6
Saturday 18-Feb-2012 00:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 West Worthing Juniors 3 Lost
0
12
Saturday 18-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Crowborough Crowborough Juniors 2 Crawley Juniors 3 Lost
7
9
Saturday 18-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Crowborough Crowborough Juniors 2 West Worthing Juniors 4 Won
9
4
Sunday 19-Feb-2012 18:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Copthorne Squash Club IV Won
19
8
M
Monday 20-Feb-2012 19:30 DIVISION ONE Dolphin II David Lloyd I Won
16
11
Tuesday 21-Feb-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton III Corals IV Won
15
7
Tuesday 21-Feb-2012 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Midhurst I Won
18
10
U
Tuesday 21-Feb-2012 19:20 Ladies East Horsham Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Won
11
6
Tuesday 21-Feb-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Copthorne Squash Club V Won
17
4
Wednesday 22-Feb-2012 19:40 DIVISION FIVE EAST Weald IV Corals IX Lost
4
17
Wednesday 22-Feb-2012 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Bognor II Lost
5
18
Thursday 23-Feb-2012 19:40 DIVISION THREE EAST Weald II Crawley Squash Club I Won
19
5
Thursday 23-Feb-2012 19:20 PREMIER DIVISION Corals I Middleton I Lost
4
18
Thursday 23-Feb-2012 19:50 DIVISION TWO EAST University Squash I East Grinstead II Won
18
6
Thursday 23-Feb-2012 19:30 Ladies West Chichester R and FC Ladies I Corals Ladies 1 Won
13
4
Thursday 23-Feb-2012 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Crawley Squash Club III Won
19
6
U
Thursday 23-Feb-2012 19:00 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Crowborough III Won
20
3
Friday 24-Feb-2012 19:00 DIVISION FOUR EAST Copthorne Squash Club IV Weald III Won
15
7
Friday 24-Feb-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Brighton Rackets II Lost
6
14
Friday 24-Feb-2012 19:30 DIVISION ONE West Worthing I Crowborough II Won
20
-10
T*
Friday 24-Feb-2012 19:20 DIVISION ONE Brighton I Copthorne Squash Club II Won
19
3
Friday 24-Feb-2012 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Corals VIII Won
20
3
Friday 24-Feb-2012 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Storrington I Won
17
3
Friday 24-Feb-2012 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Bluecoat Sports Horsham II Lost
4
19
Friday 24-Feb-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Horsham III Won
20
2
Saturday 25-Feb-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V East Grinstead IV Won
14
8
Saturday 25-Feb-2012 00:00 Juniors Division 6 West Worthing Copthorne Squash Club Juniors 3 Weald 2
Saturday 25-Feb-2012 14:00 Juniors Division 6 West Worthing West Worthing Juniors 5 Copthorne Squash Club Juniors 3 Won
9
5
Saturday 25-Feb-2012 14:00 Juniors Division 6 West Worthing West Worthing Juniors 5 Weald 2 Lost
1
12
Saturday 25-Feb-2012 00:00 Juniors Division 3 Crowborough Juniors 1 Bognor Juniors 1 Lost
0
12
Saturday 25-Feb-2012 14:00 Juniors Division 2 University Squash Juniors 1 West Worthing Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 25-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Chichester Chichester R and FC Juniors 1 Lewes Juniors 1
Saturday 25-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Chichester Chichester R and FC Juniors 1 West Worthing Juniors 4 Lost
4
12
Saturday 25-Feb-2012 00:00 Juniors Division 5 Chichester Lewes Juniors 1 West Worthing Juniors 4
Saturday 25-Feb-2012 00:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 2 Weald Juniors 1 Won
12
0
Sunday 26-Feb-2012 17:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Dolphin III Won
19
4
Sunday 26-Feb-2012 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I Cooden I Won
16
11
Sunday 26-Feb-2012 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V Lewes I Won
16
10
Tuesday 28-Feb-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Littlehampton II Won
20
1
Tuesday 28-Feb-2012 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Midhurst II Won
20
0
M
Tuesday 28-Feb-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Bognor I Lost
3
20
Wednesday 29-Feb-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II University Squash I Lost
7
15
Wednesday 29-Feb-2012 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Dolphin V Lost
8
15
Thursday 01-Mar-2012 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I University Squash I Lost
9
14
Thursday 01-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Corals IX Won
18
8
Thursday 01-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Dolphin III Won
20
3
Friday 02-Mar-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Weald III Won
15
9
Friday 02-Mar-2012 19:30 Racketball East Dunnings S and RC Racketball I Crowborough Racketball I Lost
10
11
Friday 02-Mar-2012 19:30 DIVISION ONE West Worthing I David Lloyd I Won
16
9
Friday 02-Mar-2012 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Copthorne Squash Club III Won
19
4
Friday 02-Mar-2012 19:40 DIVISION ONE Weald I East Grinstead I Lost
6
18
Friday 02-Mar-2012 19:20 DIVISION ONE Corals III Dolphin II Lost
9
14
Friday 02-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Burgess Hill I Won
17
7
Friday 02-Mar-2012 19:40 PREMIER DIVISION Crowborough I Copthorne Squash Club I Won
16
8
Friday 02-Mar-2012 00:00 Racketball West Chichester Racketball 1 Middleton Racketball 1
Friday 02-Mar-2012 19:20 DIVISION THREE WEST Horsham II Littlehampton I Won
20
1
Friday 02-Mar-2012 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II East Grinstead IV Won
17
7
U
Friday 02-Mar-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Arun L.C. II Won
18
5
Saturday 03-Mar-2012 00:00 Juniors Division 6 Weald Weald 2 Crawley Juniors 4 Lost
6
9
Saturday 03-Mar-2012 00:00 Juniors Division 6 Weald Weald 2 Lewes Juniors 2 Won
12
0
Saturday 03-Mar-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Brighton Rackets II Lost
5
18
Saturday 03-Mar-2012 14:00 Juniors Division 5 Crawley Crawley Juniors 3 Lewes Juniors 1
Saturday 03-Mar-2012 00:00 Juniors Division 6 Weald Crawley Juniors 4 Lewes Juniors 2
Sunday 04-Mar-2012 17:50 Ladies East University Squash Ladies I Horsham Ladies I Won
12
6
A*
Monday 05-Mar-2012 19:40 DIVISION ONE Crowborough II Copthorne Squash Club II Lost
8
18
Tuesday 06-Mar-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV West Worthing IV Won
17
8
Tuesday 06-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V Lewes II Won
19
4
A*
Tuesday 06-Mar-2012 00:00 Racketball East East Grinstead Racketball I Corals Racketball I Lost
6
14
Tuesday 06-Mar-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Horsham III Won
17
5
Tuesday 06-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Crawley Squash Club II Bognor I Lost
6
17
Wednesday 07-Mar-2012 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Midhurst III Lost
9
17
U
Thursday 08-Mar-2012 19:30 DIVISION TWO WEST West Worthing II Chichester R and FC I Won
20
-10
T*
Thursday 08-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Weald IV Won
20
2
Thursday 08-Mar-2012 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Crowborough I Won
20
-10
T*
Thursday 08-Mar-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Arun L.C. I Lost
9
15
Thursday 08-Mar-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III Crowborough III Lost
9
18
Thursday 08-Mar-2012 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I Cooden I Lost
7
18
Thursday 08-Mar-2012 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Dunnings S and RC I Won
20
2
Thursday 08-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Copthorne Squash Club III Lost
0
20
DC
Friday 09-Mar-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Dunnings S and RC II Copthorne Squash Club IV Lost
9
15
Friday 09-Mar-2012 19:00 PREMIER DIVISION Middleton I Copthorne Squash Club I Won
20
2
Friday 09-Mar-2012 19:20 DIVISION THREE EAST Brighton II Corals VI Won
17
11
Friday 09-Mar-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III David Lloyd II Lost
10
17
Friday 09-Mar-2012 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I Dolphin II Won
17
4
Friday 09-Mar-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I West Worthing III Won
19
6
Saturday 10-Mar-2012 00:00 Juniors Division 2 Dunnings S And RC Juniors 1 Bluecoat Sports Horsham Juniors 1 Lost
4
9
Saturday 10-Mar-2012 00:00 Juniors Division 5 Crowborough Dunnings S And RC Juniors 3 Lewes Juniors 1 Won
12
0
Saturday 10-Mar-2012 16:00 Juniors Division 4 Weald Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 2 Lost
0
12
Saturday 10-Mar-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VIII Crowborough V Won
20
-10
T*
Saturday 10-Mar-2012 00:00 Juniors Division 5 Crowborough Crowborough Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 3 Won
12
0
Saturday 10-Mar-2012 00:00 Juniors Division 5 Crowborough Crowborough Juniors 2 Lewes Juniors 1 Won
12
0
Saturday 10-Mar-2012 00:00 Juniors Division 3 Crawley Juniors 1 Bognor Juniors 1
Sunday 11-Mar-2012 18:00 DIVISION TWO WEST Corals IV Midhurst I Lost
7
14
Sunday 11-Mar-2012 17:50 Ladies East University Squash Ladies I East Grinstead Ladies I Lost
0
16
Tuesday 13-Mar-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Bluecoat Sports Horsham II Bognor II Won
17
3
Tuesday 13-Mar-2012 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Corals IX Won
19
5
Wednesday 14-Mar-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II Crowborough III Won
16
7
Wednesday 14-Mar-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Middleton IV Lost
4
17
Thursday 15-Mar-2012 19:00 PREMIER DIVISION Copthorne Squash Club I Horsham I Won
16
8
Thursday 15-Mar-2012 19:30 DIVISION TWO WEST West Worthing II Midhurst I Lost
8
17
Thursday 15-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Corals IX Lost
11
16
Thursday 15-Mar-2012 19:20 PREMIER DIVISION Corals II Dolphin I Lost
6
16
Thursday 15-Mar-2012 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Crawley Squash Club I Lost
9
16
Friday 16-Mar-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Chichester R and FC I Won
20
-10
T*
Friday 16-Mar-2012 19:30 DIVISION ONE West Worthing I Weald I Won
17
5
Friday 16-Mar-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Copthorne Squash Club IV Won
15
8
Friday 16-Mar-2012 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Brighton I Lost
5
17
Friday 16-Mar-2012 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Littlehampton II Won
20
4
Friday 16-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Bluecoat Sports Horsham III Lost
6
19
Friday 16-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I Bluecoat Sports Horsham I Won
17
7
Friday 16-Mar-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Midhurst III Lost
2
2
Friday 16-Mar-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I West Worthing III Won
19
5
Saturday 17-Mar-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Copthorne Squash Club V Weald IV Won
18
9
Saturday 17-Mar-2012 00:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 2 Crawley Juniors 2 Won
12
0
Saturday 17-Mar-2012 00:00 Juniors Division 3 Corals Juniors 3 Crowborough Juniors 1 Won
12
2
Sunday 18-Mar-2012 18:00 DIVISION TWO WEST Corals IV Midhurst II Won
20
-10
T*
Sunday 18-Mar-2012 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Weald II Lost
7
18
Monday 19-Mar-2012 19:30 DIVISION ONE Dolphin II Copthorne Squash Club II Won
20
5
Tuesday 20-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin V East Grinstead IV Won
18
3
Tuesday 20-Mar-2012 19:15 DIVISION TWO EAST Cooden I Brighton Rackets I Lost
9
16
Tuesday 20-Mar-2012 19:30 Ladies East East Grinstead Ladies I Dunnings S and RC Ladies I Lost
4
13
Tuesday 20-Mar-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Crawley Squash Club II Won
16
6
Wednesday 21-Mar-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead II Dunnings S and RC I Won
15
7
Wednesday 21-Mar-2012 19:15 DIVISION FOUR WEST Littlehampton II Arun L.C. II Lost
5
18
Wednesday 21-Mar-2012 19:15 DIVISION FIVE EAST Crawley Squash Club III Weald IV Lost
6
18
Thursday 22-Mar-2012 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Lancing I Lost
8
17
Thursday 22-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Dolphin IV Lewes II Won
18
6
Thursday 22-Mar-2012 19:40 Racketball East Crowborough Racketball I Corals Racketball I Lost
0
16
Friday 23-Mar-2012 19:00 DIVISION THREE EAST Copthorne Squash Club III Burgess Hill I Won
20
2
Friday 23-Mar-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Horsham III Lost
0
0
*
Friday 23-Mar-2012 19:20 DIVISION ONE Brighton I Weald I Won
19
7
Friday 23-Mar-2012 19:20 DIVISION FOUR EAST Brighton III Corals VIII Won
14
8
Friday 23-Mar-2012 19:30 DIVISION ONE David Lloyd I Crowborough II Won
20
-10
T*
Friday 23-Mar-2012 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Corals II Won
15
9
Friday 23-Mar-2012 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Middleton IV Lost
0
20
M
Friday 23-Mar-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Bognor II Storrington II Lost
6
18
U
Friday 23-Mar-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II Bluecoat Sports Horsham II Won
19
3
U
Saturday 24-Mar-2012 14:00 Juniors Division 1 West Worthing Juniors 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Won
12
0
Saturday 24-Mar-2012 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 3 Crawley Juniors 1
Saturday 24-Mar-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Dunnings S and RC II Won
20
-10
T*
Saturday 24-Mar-2012 00:00 Juniors Division 4 Corals Juniors 4 Weald Juniors 1 Won
12
0
Sunday 25-Mar-2012 18:00 DIVISION TWO EAST Corals V East Grinstead III Won
20
3
Monday 26-Mar-2012 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Crowborough I Won
20
-10
T*
Monday 26-Mar-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Weald III Crowborough V Won
19
6
Tuesday 27-Mar-2012 19:00 DIVISION TWO WEST Middleton II Corals IV Won
20
3
Tuesday 27-Mar-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Bluecoat Sports Horsham I Won
19
7
Wednesday 28-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE WEST Littlehampton I West Worthing III Won
17
6
Wednesday 28-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Crawley Squash Club III Won
18
4
Thursday 29-Mar-2012 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Copthorne Squash Club III Lost
3
18
M
Thursday 29-Mar-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Horsham II Lost
8
14
Thursday 29-Mar-2012 19:30 DIVISION TWO EAST East Grinstead III Lewes I Lost
2
20
Friday 30-Mar-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Littlehampton II Won
16
7
Friday 30-Mar-2012 19:40 DIVISION ONE Weald I Crowborough II Won
19
4
M
Friday 30-Mar-2012 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Dunnings S and RC II Won
20
3
Friday 30-Mar-2012 19:20 DIVISION ONE Corals III East Grinstead I Lost
8
14
M
Friday 30-Mar-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Cooden II Brighton II Lost
4
20
Friday 30-Mar-2012 19:20 DIVISION FOUR WEST Horsham III Storrington II Lost
8
14
U
Friday 30-Mar-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST East Grinstead IV Dolphin IV Lost
6
17
H*
Friday 30-Mar-2012 19:40 DIVISION TWO WEST Midhurst II West Worthing II Lost
9
15
Friday 30-Mar-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Crawley Squash Club II Won
20
-10
T*
Saturday 31-Mar-2012 00:00 Juniors Division 4 Dunnings S And RC Juniors 2 Copthorne Squash Club Juniors 2 Lost
4
9
Saturday 31-Mar-2012 16:00 DIVISION FOUR EAST Corals VII Weald III Won
17
7
Saturday 31-Mar-2012 00:00 Juniors Division 4 Crawley Juniors 2 Littlehampton Juniors 2 Won
12
0
Sunday 01-Apr-2012 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I Corals V Won
20
-10
T*
Monday 02-Apr-2012 19:30 PREMIER DIVISION Dolphin I Middleton I Won
17
9
Tuesday 03-Apr-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Middleton IV Horsham III Won
20
1
M
Tuesday 03-Apr-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II West Worthing IV Lost
5
17
Wednesday 04-Apr-2012 19:40 DIVISION TWO EAST Crowborough III Brighton Rackets I Lost
7
18
Wednesday 04-Apr-2012 19:30 DIVISION FIVE EAST Bluecoat Sports Horsham III Dolphin V Lost
5
17
Thursday 05-Apr-2012 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Horsham II Lost
6
16
Thursday 05-Apr-2012 19:30 DIVISION THREE EAST Dolphin III Corals VI Lost
9
17
Thursday 05-Apr-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Lancing I Storrington I Lost
3
20
Thursday 05-Apr-2012 19:00 DIVISION THREE EAST Burgess Hill I Brighton II Lost
-10
20
D*
Saturday 07-Apr-2012 14:00 Juniors Division 1 Copthorne Squash Club Juniors 1 Littlehampton Juniors 1
Tuesday 10-Apr-2012 19:30 DIVISION TWO WEST Chichester R and FC I Corals IV Won
15
10
Tuesday 10-Apr-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Bluecoat Sports Horsham I Horsham II Won
17
7
Wednesday 11-Apr-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Littlehampton II Won
20
3
Thursday 12-Apr-2012 00:00 Racketball West Middleton Racketball 1 Chichester Racketball 1
Thursday 12-Apr-2012 19:30 DIVISION TWO WEST West Worthing II Middleton III Lost
11
18
Thursday 12-Apr-2012 19:15 DIVISION THREE EAST Crawley Squash Club I Corals VI Won
19
4
Friday 13-Apr-2012 19:20 DIVISION ONE Brighton I Corals III Won
15
9
Friday 13-Apr-2012 19:20 PREMIER DIVISION Horsham I Middleton I Won
14
9
Friday 13-Apr-2012 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I David Lloyd I Won
20
1
Friday 13-Apr-2012 19:00 DIVISION FOUR WEST Arun L.C. II West Worthing IV Lost
9
18
Saturday 14-Apr-2012 00:00 Juniors Division 6 Chichester Dunnings S And RC Juniors 4 Weald 2 Won
12
0
Saturday 14-Apr-2012 14:00 Juniors Division 3 West Worthing Juniors 3 Crowborough Juniors 1 Won
12
0
Saturday 14-Apr-2012 13:30 Juniors Division 6 Chichester Chichester R and FC Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 4 Won
12
0
Saturday 14-Apr-2012 13:30 Juniors Division 6 Chichester Chichester R and FC Juniors 2 Weald 2 Won
9
3
Saturday 14-Apr-2012 00:00 Juniors Division 4 Littlehampton Juniors 2 Corals Juniors 4 Lost
4
10
Sunday 15-Apr-2012 15:00 DIVISION TWO EAST Dunnings S and RC I East Grinstead III Won
20
1
Monday 16-Apr-2012 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II David Lloyd II Won
16
7
Tuesday 17-Apr-2012 19:40 DIVISION FOUR EAST Crowborough V Corals VII Lost
3
20
Tuesday 17-Apr-2012 19:30 DIVISION THREE WEST Storrington I Littlehampton I Won
17
6
Thursday 19-Apr-2012 19:20 DIVISION FIVE EAST Lewes II Bluecoat Sports Horsham III Won
19
6
Thursday 19-Apr-2012 19:10 DIVISION TWO EAST Brighton Rackets I Corals V Lost
1
20
Friday 20-Apr-2012 19:30 DIVISION ONE East Grinstead I West Worthing I Won
15
6
Friday 20-Apr-2012 19:40 DIVISION FOUR WEST Midhurst III Storrington II Won
17
9
Friday 20-Apr-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Bognor I Lancing I Won
20
-10
T*
Saturday 21-Apr-2012 16:00 DIVISION FIVE EAST Corals IX Dolphin V Won
20
3
M
Saturday 21-Apr-2012 00:00 Juniors Division 4 Littlehampton Juniors 2 Dunnings S And RC Juniors 2 Lost
0
12
Sunday 22-Apr-2012 18:00 DIVISION THREE EAST Corals VI Cooden II Won
20
-10
T*
Monday 23-Apr-2012 19:40 DIVISION ONE Crowborough II Corals III Lost
2
20
Tuesday 24-Apr-2012 19:00 DIVISION THREE WEST Arun L.C. I Bluecoat Sports Horsham I Lost
8
18
Wednesday 25-Apr-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST Storrington II Bluecoat Sports Horsham II Lost
8
17
Thursday 26-Apr-2012 19:40 DIVISION TWO EAST Lewes I East Grinstead II Won
17
3
Friday 27-Apr-2012 19:30 DIVISION FOUR WEST West Worthing IV Midhurst III Won
20
-10
T*
Friday 27-Apr-2012 19:30 DIVISION FOUR EAST David Lloyd II Brighton III Won
18
7
U
Saturday 28-Apr-2012 13:30 Juniors Division 6 Lewes Chichester R and FC Juniors 2 West Worthing Juniors 5 Lost
3
9
Saturday 28-Apr-2012 00:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 2 Chichester R and FC Juniors 2
Saturday 28-Apr-2012 00:00 Juniors Division 6 Lewes Lewes Juniors 2 West Worthing Juniors 5
Sunday 29-Apr-2012 18:00 DIVISION TWO WEST Corals IV West Worthing II Won
20
-10
T*
Monday 30-Apr-2012 19:30 DIVISION THREE WEST West Worthing III Storrington I Won
15
10
Monday 30-Apr-2012 19:10 DIVISION FOUR EAST Brighton Rackets II Crowborough V Won
20
-10
T*
Thursday 03-May-2012 00:00 Racketball West Middleton Racketball 1 West Worthing Racketball 1 Won
15
4
Saturday 05-May-2012 00:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 3 Chichester R and FC Juniors 2
Saturday 05-May-2012 00:00 Juniors Division 6 Copthorne Copthorne Squash Club Juniors 3 Crawley Juniors 4
Saturday 05-May-2012 16:00 Juniors Division 4 Weald Juniors 1 Littlehampton Juniors 2 Won
12
0
Saturday 05-May-2012 13:30 Juniors Division 6 Copthorne Chichester R and FC Juniors 2 Crawley Juniors 4 Won
12
1
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]